Survivor Melih Özkaya’dan trafiğe çözüm!

Emirgan’da elektrikli tek tekerli unicycle ile trafik sorununu çözen Melih Özkaya, basın mensuplarının görüntü aldığını fark edince şaşkınlığını gizleyemedi.

34 yaşındaki oyuncu, “Hafta sonu özellikle sahil hattında trafik inanılmaz yoğun oluyor. Kullanmayı da çok seviyorum. Bir toplantıya yetişmem lazımdı. Unicycle kullanarak trafik sorunumu ortadan kaldırıyorum” dedi.

Rol aldığı dizinin çok iyi gittiğini söyleyen Özkaya, “İpek’le (İpek Arkan) çok iyi bir uyumumuz var. Gelen tepkiler yorumlar da bizi çok mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

SURVİVOR MACERASI BÖYLE BİTTİ!

‘Survivor 2018’de gönüllüler takımında mücadele eden Melih Özkaya, ödül oyununda belini bariyerlere vurarak sakatlanmıştı. Hastaneye kaldırılan Özkaya, yarışmaya veda etmek zorunda kalmıştı.

SURVİVOR MACERASI BÖYLE BİTTİ!

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, “Melih, Survivor’da devam edemeyecek. Sakatlığının durumu Survivor’a devam etmesine imkan tanımıyor. Çok geçmiş olsun kendisine. Çok sevdiğimiz bir yarışmacıydı” açıklamasını yapmıştı.

Ünlü televizyoncu, “Efendiliğiyle gönüllülere taht kurdu. Maalesef geçirdiği sakatlığın durumu tahmin ettiğimizden de ciddi olduğu için, doktorumuz tarafından Survivor’a devam edemeyeceği açıklandı. Melih için Survivor bitmiş oldu” demişti.

Views:
17
Article Categories:
Gündem

Comments are closed.