Şimdiki Zamanın Hikayesi

BÜNYAMİN AYGÜNGökyüzünde şov BÜŞRA KUŞDünyanın en büyük teknoloji etkinliklerinden olan Teknofest bu yıl da Dünya’nın dört bir yanından katılımcıların yoğun ilgisini görüyor. Birbirinden farklı gösterilerin yapıldığı etkinlikte nefes kesen Türk Yıldızları…

BÜNYAMİN AYGÜN

Gökyüzünde şov BÜŞRA KUŞ

Dünyanın en büyük teknoloji etkinliklerinden olan Teknofest bu yıl da Dünya’nın dört bir yanından katılımcıların yoğun ilgisini görüyor. Birbirinden farklı gösterilerin yapıldığı etkinlikte nefes kesen Türk Yıldızları gökyüzünde şov yaptı. Büşra Kuş’un çektiği fotoğrafta, Türk Yıldızları’nın ay yıldızlı bayrakla aynı kareye düşmesi anlamlı bir kompozisyon oluşturmuş.

Roma’nın renkleri HASAN AKBAŞ

İtalya’nın görkemli şehirlerinden biri olan Roma özgün yapılarıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Tarihi iki bin yıla dayanan kentin sokaklarında dolaşırken renklerin büyüsüne kapılabilirsiniz. Hasan Akbaş’ın çektiği bu fotoğrafta canlı renkleriyle öne çıkan Roma sokakları görülüyor.

Asabi güzellik VEDAT KÜLTÜR

En sadık dostlarımızdan olan köpekler kimi zaman gülen gözleri, kimi zaman üzgün bakışlarıyla anlatıyor bizlere duygularını. Vedat Kültür’ün çektiği bu fotoğrafta kısık gözleriyle kameraya poz veren uykulu dostumuz biraz asabi görünüyor.

Zamanda yolculuk SALİM BARTINLI

Belçika’nın Schelde ile Lys Irmaklarının birleştiği yerde bulunan Gent, geçmişin ve modern hayatın uyum içinde sürdüğü eşsiz bir şehir. Sokaklarında yürürken kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu şehirde modern yapıları ve at arabalarıyla aynı sokakta bulabilirsiniz; Salim Bartınlı’nın çektiği fotoğrafta olduğu gibi…

İstanbul’un sesleri CEM TEKKEŞİNOĞLU

Hep bir şarkı vardır İstanbul sokaklarında, kimi zaman neşeli kimi zaman kederli… Cem Tekkeşinoğlu’nun çektiği fotoğrafta Kız Kulesi’ne karşı söylenen şarkıdaki kederi hissediyoruz adeta.

www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder
Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle

Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın…

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

Views:
20
Article Tags:
Article Categories:
Kültür & Sanat

Comments are closed.