WhatsApp bir süredir gelmesi beklenen özelliğini Türkiye’de kullanıma açtı

WhatsApp’ın çoklu cihaz desteğinin geleceği duyurulduğu andan itibaren kullanıcılar bu özelliğin ne zaman geleceğini merakla bekliyordu. Beta testleri kapsamındra Türkiye’deki kullanıcılarına bu özelliği sunan WhatsApp, dikkat çekmeyi başardı.

Çoklu cihaz desteği duyurulduğu andan itibaren merakla bekleniyordu. Önce beta kapsamındaki kullanıcılara sunulan özellik, yavaş yavaş son kullanıcıya ulaşacaktı. İşte bu noktada Türkiye’de kullanıma açılan özellik sayesinde kullanıcılar artık bir telefona bağlı olmadan da uygulamayı kullanabilecek.

TOPLAMDA 4 CİHAZDA DESTEK SAĞLANACAK

WhatsApp’ın beta olarak kullanma açtığı özellikte WhatsApp uygulamasını aynı anda en fazla 4 cihaza kadar kullanabilmeyi sağlıyorken aynı zamanda hesabınıza tek seferde sadece bir tane telefon bağlayabiliyorsunuz. Öte yandan WhatsApp hesabınızı kaydetmeniz ve kullanacağınız yeni cihazları da telefona bağlamanız lazım. Burada da bir şart daha bulunuyor o da akıllı telefonunuzu 14 günden fazla kullanmamak. İki hafta boyunca aktif bir bağlantınız olmazsa bağlı cihazların bağlantısı kopuyor.

 

Views:
78
Article Tags:
Article Categories:
Teknoloji

Comments are closed.