Yeni Malatyaspor’da Mounir krizi

Yeni Malatyaspor’un Fransız futbolcusu Mounir Chouiar ülkesine izinsiz gidince, kulüp tarafından ihtar çekildi. Sezon başında Fransa’nın Dijon takımından kiralık olarak Yeni Malatyaspor’a gelen 22 yaşındaki sol kanat oyuncusu Mounir Chouiar’un Noel tatili…

Yeni Malatyaspor’un Fransız futbolcusu Mounir Chouiar ülkesine izinsiz gidince, kulüp tarafından ihtar çekildi.

Sezon başında Fransa’nın Dijon takımından kiralık olarak Yeni Malatyaspor’a gelen 22 yaşındaki sol kanat oyuncusu Mounir Chouiar’un Noel tatili için ülkesine izinsiz gittiği öğrenildi. Genç futbolcunun kulüp yönetiminden habersiz olarak Fransa’ya gitmesi karşısında kulübün ise noterden ihtar çektiği öğrenildi.

Kulüp kaynaklarından alınan bilgilere göre, Fransız oyuncunun kentten izinsiz ayrıldığı için noter işlemi yapıldığı ancak bir ayrılığın söz konusu olmadığı ifade edildi. Haziran 2022’ye kadar Yeni Malatyaspor ile sözleşmesi bulunan sol kanat oyuncusu Chouiar tarafından da henüz bir açıklama yapılmazken Başkan Adil Gevrek’in de Chouiar ile devam edileceğini söylediği öğrenildi.

Piyasa değeri 4,8 milyon Euro olan 22 yaşındaki Mounir Chouiar, Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısında Yeni Malatyaspor forması ile çıktığı 17 maçta 3 kez fileleri havalandırdı.

Views:
11
Article Tags:
Article Categories:
Spor

Comments are closed.