Son dakika haberi – Ring kızlarından Khabib’e tepki! ‘İşe yaramaz’

SKORER DIŞ HABERLER

Emekliliğini açıklayan Dağıstan asıllı Rus dövüşçü Khabib Nurmagomedov geçtiğimiz günlerde tepki çeken bir açıklama yaptı. Khabib’in açıklamalarına cevap da gecikmedi.

RİNG KIZLARINI HEDEF ALDI

Nurmagomedov, raunt başları ve aralarında ellerinde mevcut raundun sayısını gösteren kartları tutan ring kızlarıyla ilgili ‘işe yaramazlar’ açıklaması yaptı.

‘EN İŞE YARAMAZ İNSANLAR’

Khabib ring kızlarıyla ilgili, ‘Kimseyi güncedirmek istemem ama ring kızları karma dövüş sanatları içinde yer alan en işe yaramaz insanlar. Gerçekten merak ediyorum, ne işe yarıyorlar?’ demişti.

‘TARİHTE BİRÇOK HATA YAPILDI’

‘Maçın ikinci rauntta olduğunu göstermekten başka spora bir katkılar var mı? Bunun bir tarihi olduğunu anlıyorum ama tarihte birçok da hata yapıldı. Bu değişebilir.’ demişti.

SARA BEVERLEY JONES’TAN KHABİB’E TEPKİ

Khabib’in sözleri üzerine ünlü ring kızlarından Sara Beverley Jones bir açıklama yaparak Rus dövüşçüye tepki gösterdi.

‘RİNG KIZLARINI DAMGALADI’

Jones açıklamasında şunları söyledi; ‘Khabib, MMA’daki ring kızları hakkında bir yorum yaptı ve bizi ‘işe yaramaz’ ve ‘dövüşten ‘dikkati dağıtan’ olarak damgaladı.’

‘BANA SAÇMA GELİYOR’

‘Khabib’in kızların dövüşçülerin dikkatini dağıttığı iddiaları bana saçma geliyor çünkü kızlar sadece raunt arasında kafese ya da halkaya giriyorlar, bu yüzden herhangi bir dövüşte dikkatleri dağıtmıyorlar.’

‘KADINLAR İÇİN HARİKA BİR YAN KAZANÇ’

‘Bu harika bir iş ve bunu yapmaktan zevk alan birçok kadın için harika bir yan kazanç. Birçok ring kızının yaklaşan Joshua vs Usyk dövüşü gibi büyük dövüş etkinliklerinde çalışma fırsatı için kendilerini çok şanslı hissettiklerini biliyorum.” sözlerini kullandı.

Views:
13
Article Categories:
Spor

Comments are closed.